Sanatçı Arşivi > Nadir Sarıbacak

Nadir Sarıbacak


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:10.0
 • Sanatçı Oyla:
   (1 oy) sende oy kullan!
 • Ülke:Türkiye
 • Doğum Yılı:1977
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

14 Eylül 1977'de Ankara'da doğdu. 2000'de Çanakkale 18 Mart Üniversitesi-Türkçe Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Akademi İstanbul/Tiyatro bölümünü bitirdi. Daha sonra 2004/2006 döneminde Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Master Programından mezun oldu. 2004 yılında katıldığı Semaver Kumpanya'da halen oyuncu olarak çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca Tiyatro Aktörlüğünün yanı sıra Reklam, Sinema ve Televizyon sektörlerinde çalışmalar yapmaktadır.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir