Sanatçı Arşivi > Tracy Morgan

Tracy Morgan


Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
 • Sanatçının Puanı:0.0
 • Sanatçı Oyla:
   (0 oy) sende oy kullan!
 • Doğum Yılı:1968
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

Tracy Jamal Morgan (10 Kasım 1968 doğumlu) ABD'li aktör ve komedyen, yedi sezondur Saturday Night Live ve dört mevsim co-30 Rock Tracy Jordan rol NBC komedi dizisi üzerinde oynadığı bir döküm üyesi olarak bilinir. Morgan doğdu ve Bronx, New York, Warden Alicia (kızlık soyadı beş çocuk ikinci yükseltilmiş), bir ev kadını ve Jimmy Morgan, Sr, aile Morgan vardı sol bir müzisyen altı. Morgan Marcy Projeler Bedford-Stuyvesant, Brooklyn, birlikte rapçi Jay-Z ile büyüdü. stand-up yaparken Bronx De Witt Clinton Lisesi katıldıktan sonra , o 1984 yılında keşfedildi Apollo.Morgan kariyerine başlamadan önce, New York'ta bir ressam L & L Resim ve Rose Firma çalışma yaptı. Morgan içeren dövmeler bir takım var: bir barış işareti alacaklar; mutlu ve üzgün yüz, karısı ve üç oğlu bir haç taşıyan isimleri, bir arkadaşın o ile futbol oynadı ismi öldürüldü lisede; kelimeler, kendimi, ME & I sırtında ve ifade ocağı Top. Morgan 1985 yılında lise sevgilisi Sabrina evlendi. Birlikte üç oğlu vardır. Morgan boşanma davası evliliğin 23 yıl sonra. Onlar sekiz yıldır ayrılmış olmasına rağmen, Morgan Bronx Yüksek Mahkemesi'nde Cuma 7 Ağustos 2009 tarihinde, gazetede yazan bir dilekçe sunmuştu. "Temelde bu evrak olmadan boşandı," Bir arkadaşa kağıt söyler. 1996 yılında şeker hastalığı tanısı olduğunu, ama ciddi, ilaçlarını almayı reddederek aldı asla onun diyeti değiştirmek söyledi. 30 Rock grubu, Morgan üzerinde 104 derecelik bir ateş çalıştırdıktan sonra nihayet doktor tavsiyeleri uygun karar verdi. O şimdi çok zaman durum söz konusu ihtiyatlı olduğunu. Onun izni ile, Morgan kendi sorunlarım çok 30 Rock bölüm içinde dahil edilmiştir.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir