Sanatçı Arşivi > Violante Placido

Violante Placido

Galeri

Foto ekle
Sanatçı Hakkında Bilgi Ekle Hata Bildir
  • Sanatçının Puanı:6.1
  • Sanatçı Oyla:
     (11 oy) sende oy kullan!
  • Doğum Yılı:1976
Sanatçı bilgisini sitenize ekleyin

Biyografi

Kızı aktör ve yönetmen Michele Placido ve Simonetta Stefanelli sürtünme, filmde babası ile debuts Four iyi çocuklar. Ssuccessivamente film Jack Frusciante grubun Sol Has katılmaktadır. Bazı önemli İlk rolü ruh eşini, Sergio Rubini tarafından yönetildi. O da Lucio Pellegrini, Now or Never tarafından bize Giovanni Veronesi tarafından ne olacak, oynadı ve tartışılan Nerede olursanız olun, bu babasının yönettiği vardır. 2006 yılında film Pupi'nin Avati Akşam bunları bilmek için yönlendirilir, 2007 yılında piyasaya idi. 2009 yılında miniseries Moana Pozzi Moana SKY Sinemada, Alfredo Peyretti yönettiği televizyon rol oynamaktadır. Ayrıca Rai üzerinde) Pinokyo TV miniseries yılında Mavi Peri 1 Rolü, Alberto Sironi (Carlo Collodi tarafından eşsesli masal TV remake yönettiği gösterilir. Amerika Birleşik Devletleri 2010 yılında George Clooney ile birlikte film Amerikan American. 2006 yılında müzik adına Viola altında dünya girdi. Hala tek peşin ben albümü Be Shy ..., İngilizce çoğunlukla da yazarıdır 10 parça vermeyin bıraktığından beri. Suzanne Vega ile Viyola şarkı şarkı stili. İkinci single nasıl hayat kurtarmaktır. Daha sonra şarkıcı Bugo yaptığı şarkı aşkım sonsuz düet versiyonu remaking olarak çalıştı.

Yorumlar
  • arkadaş kadının biyografisini google translate ile mi türkçeye çevirdiniz o nasıl cümleler ya ? yıkılıyo !!

  • güzel ve hoş bir bağyan oyunculuğu nasıl acep

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.Hayranları
Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir